Noslēgušies divi mērķprogrammu projekti, ko atbalstīja Valsts Kultūrkapitāla fonds

Projekta “Jauns aprīkojums zīmēšanas un grafikas klasei Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolā” ietvaros par 1800,00 Euro (t.sk. 1300,00 euro no VKKF līdzekļiem, 500,00 euro no Saulkrastu pašvaldības līdzekļiem) iegādāti 30 jauni molberti zīmēšanai un gleznošanai, kā arī dažādas ģipša figūras, ornamenti un detaļas klasiskā zīmējuma, konstrukciju un tehnikas apguvei. Jaunie molberti (kas ir īpaši regulējami, piemēroti daudzām mācību darba situācijām) un ģipša figūras turpmāk būs pieejami VJMMS audzēkņu ikdienas mācību darbam Saulkrastu un Zvejniekciema mākslas nodaļās. Gan molberti, gan ģipša atlējumi izgatavoti Latvijā.

Projekta “Vibrofona iegāde Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas sitaminstrumentu klasei” ietvaros par 4517,00 euro (t.sk. 3000,00 euro no VKKF līdzekļiem, 1517,00 no Saulkrastu pašvaldības līdzekļiem) iegādāts vibrofons – mūzikas instruments, kura skaņu dinamika periodiski mainās. Instruments izgatavots Francijā, vienā no pasaules zināmākajām mūzikas instrumentu ražotnēm – “Bergerault.”

Par sadarbību un atsaucību, īpašas enerģijas un darba ieguldīšanu, šajā sarežģītajā laikā sarūpējot un piegādājot projektā paredzēto, pateicamies Sia “Valdario” un personiski Vladimiram Burbo, Sia “Aveido” un personiski Kārlim Alainim, Sia “Radošo darbu galerija” un personiski Jānim Tropam.