Priecē sasniegumi mūzikas un mākslas konkursos

Šopavasar pārsteigums pie pārsteiguma.. Un prieks! Un lepnums! Mūsu audzēkne Laura Sofija Bērziņa, piedaloties attālināti, ieguvusi “Grand Prix” diplomu Starptautiskajā festivālā – konkursā “Ungāru rapsodija” Kazahstānā! No sirds sveicam Lauru 🌼🌼🌼👏👏👏, skolotāju Tamāru Āriņu, 👏👏👏🌼🌼🌼 kā arī visus Lauras mājiniekus, kuri noteikti bija klātesoši šī fantastiskā panākuma kaldināšanā!

Saņemts arī Zvejniekciema mākslas nodaļas audzēkņa Teodora Timrota Diploms par iegūto 3.vietu Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā “Ragana” Lietuvā.
Darbs ar nosaukumu “Nāve” radīts patstāvīgi, bet Teodoru piedalīties rosināja skolotājs Ansis Butnors.
SIRSNĪGI APSVEICAM TEODORU, viņa ģimeni un arī skolotāju! Diplomu saņēmusi arī skola, tā nu Teodors ir ne tikai ieguvis ļoti augstu personisku novērtējumu, bet ar Diplomu pagodinājis arī VJMMS. 👍👍👍
Konkursā piedalījās 276 dalībnieki no Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas, Itālijas un Krievijas. Teodora vecuma grupā kopā piedalījās 109 audzēkņi.