Koncerti

Vairāk par mūsu priekšnesumiem un koncertiem – skolas Fb lapā un YouTube kanālā, kā arī mājas lapas sadaļā Mūzika – Video.

Koncerts «Saldais sapnis» Ādažu Kultūrizglītības centrā, 19.12.2015.”]

VJMMS pūšamo instrumentu pedagogs Miervaldis Leja savu audzēkņu koncertu “Saldais sapnis” 19.12.2015. organizēja Ādažu Kultūrizglītības centrā, VJMMS audzēkņiem piepulcinot arī savus audzēkņus no Ādažu Mākslas un mūzikas skolas.

M.Lejas audzeknu koncerts

[/expand]

Koncerts “Pārsteidzošais mirklis” Carnikavā

Piektdien, 2010. gada 5. februārī plkst. 18.00 notika šogad pirmais Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu koncerts “Pārsteidzošais mirklis” Carnikavā, Jūras ielā 1a, Tautas namā “Ozolaine”. VJMMS mūzikas nodaļa Carnikavā strādā kopš 90-to gadu sākuma, šobrīd tajā klavieru, čella un ģitāras spēli apgūst 28 audzēkņi. Bijām priecīgi par uzaicinājumu pirmoreiz iespēlēt jauno, tikko iegādāto Carnikavas Tautas nama flīģeli. Koncertā Carnikavas audzēkņiem pievienojās arī Zvejniekciema un Saulkrastu saksofona, flautas, čella, klavieru, akordeona specialitāšu audzēkņi, arī vairākkārtēji Starptautisku konkursu laureāti Artūrs Augstmanis, Lāsma Liepiņa, Signe Bērziņa, Paula Birzniece, Āris Klešs. Klavieru un akordeona – Ilvas Ļevčonokas un Artūra Augstmaņa duets Itālijā, Starptautiskajā jauno mūziķu konkursā saņēma visaugstāko – Grand Prix balvu. Duets uzstājās arī koncertā 5. februārī.

Patiesi pārsteidzošus muzikālus mirkļus sagaidījām no divu skolas kameransambļu snieguma, kā arī no VJMMS Carnikavas filiāles bijušajām audzēknēm, daudzkārtējām Starptautisko konkursu laureātēm – tagad jau Latvijas Mūzikas Akadēmijas džeza nodaļas studentes Marikas Šaripo un J.Mediņa Mūzikas vidusskolas audzēknes Ilvas Ļevčonokas.

Koncerta noslēgumā visi audzēkņi un viņu pedagogi saņēma uzaicinājumu šādus koncertus Carnikavas Tautas namā rīkot vismaz divas reizes gadā. Ar prieku tam piekritām.

Draudzības koncerts Babītes mūzikas skolā

4. februārī VJMMS akordeona klases vadītāja Jeļena Ancāne ar audzēkņiem Artūru Augstmani, Raimondu Grūbi un Armandu Grūbi piedalījās Rīgas reģiona mūzikas skolu akordeona Draudzības koncertā Babītē. Muzikāli nevainojami izskanēja arī A.Augstmaņa un R.Grūbes duets, kā arī visjaunākā koncerta dalībnieka – 1. klases audzēkņa Armanda Grūbes priekšnesums. Saulkrastu publika pie A.Augstmaņa izcilā snieguma jau pieradusi, tomēr patīkami atzīt, ka viņa spēle sajūsmina publiku jebkurā uzstāšanās vietā. Arī Babītē nerimstoši aplausi un “Bravo” tika tieši Artūram.