KĀ VJMMS NOTIEK MĀCĪBAS LĪDZ 14. APRĪLIM

Mūs sagaida interesants, izaicinājumiem, kreatīvām idejām un modernām saziņas metodēm bagāts laiks. Mums noteikti izdosies :)
Lai mums spēks būt veseliem, apzinīgiem, un iedvesma būt radošiem, atvērtiem jaunām lietām!

Skolas darba laiks attālinātās mācīšanās periodā: no plkst. 13.00 – 20.00
Pēc iespējas aicinām saziņai ar pedagogiem ievērot dienas un laikus, kādi paredzēti mums jau zināmajā stundu sarakstā.
Skolas durvis ir slēgtas.

SAGATAVOŠANAS KLASES mācības tiek ATCELTAS līdz 14.aprīlim! Vēlāk – atkarībā no situācijas valstī, klātienes mācības var tikt atjaunotas, bet var tikt vēl atceltas uz nenoteiktu laiku! Mazie audzēkņi – mēs noteikti tiksimies un muzicēsim atkal vēlāk, esam bez raizēm! Mēs priecāsimies, ja, gaidot mūsu atkalsatikšanos, muzicēsiet, dziedāsiet mājās, gleznosiet un zīmēsiet kopā ar vecākiem.

MŪZIKAS IZGLĪTĪBA:
Visiem – gan Saulkrastu, gan Zvejniekciema 1. – 6. (7.,8.) klases audzēkņiem mācības notiek attālināti.
Īpaši lūdzam jaunāko klašu audzēkņu vecākiem iesaistīties mācību procesa pārraudzībā un saziņā ar skolotājiem!
Saziņa ar specialitātes skolotājiem telefoniski, “WhatsApp”, “Skype”, vienojoties individuāli par veiksmīgāk iespējamo un piemērotāko. Kā zināms, skolotāji ar vecākiem/audzēkņiem jau sazinājušies brīvlaikā.
Mūzikas teorijas mācības notiks saskaņā ar www.lnkc.gov.lv
digitālajiem materiāliem.

MĀKSLAS IZGLĪTĪBA (vēršam uzmanību – ir atšķirības Saulkrastos un Zvejniekciemā):
Ievērojot paredzamo audzēkņu noslodzi vispārizglītojošās skolās, iepazīstot attālinātās mācīšanās veidus un metodes,
Saulkrastu un Zvejniekciema 1.un 2. kursam mūsu skolā tiek pagarināts pavasara brīvlaiks līdz 15.aprīlim. Pēc tam, atkarībā no situācijas valstī, mācības notiks vai nu klātienē, vai attālināti. Plānojam nedaudz (koncentrējot mācību stundas) pagarināt šiem kursiem mācību gadu – jūnija sākumā.
3.-7. kursam Zvejniekciema mākslas nodaļā mācības notiek attālināti sekojoši:
• no 23. – 28. martam mācības notiek attālināti skolotāju Māras Alenas, Janas Plankājas, Agneses Ozoliņas, Anša Butnora, Vairas Cīrules mācību priekšmetos.
Saziņa – audzēkņu un vecāku e-pasti, audzēkņu un vecāku WhatsApp.
• No 30.marta – 15. aprīlim mācības notiek attālināti tikai skolotāju Māras Alenas, Agneses Ozoliņas un Vairas Cīrules mācību priekšmetos. Šajā laikā audzēkņu patstāvīgais darbs mājās skolotāju Janas Plankājas un Anša Butnora mācību priekšmetos (uzdevumi tiek uzdoti). Saziņa – vecāku e-pasti, audzēkņu un vecāku “WhatsApp”, arī videozvani.

3.-7. kursam Saulkrastu mākslas nodaļā mācības notiek attālināti sekojoši:
• no 23. – 28. martam mācības notiek attālināti skolotāju Rasas Grāmatiņas, Justīnes Plankājas, Anša Butnora mācību priekšmetos.
Saziņa – vecāku e-pasti, audzēkņu un vecāku “WhatsApp”, arī videozvani.
• No 30.marta – 15. aprīlim skolotāji atvaļinājumā. Audzēkņi veic uzdotos patstāvīgos darbus mājās, arī darbojoties radoši un brīvi pašu izvēlētās tēmas un materiālos. Saziņa arī šajā laikā iespējama – vecāku e-pasti, audzēkņu un vecāku “WhatsApp”. Plānojam nedaudz (koncentrējot mācību stundas) pagarināt šiem kursiem mācību gadu – jūnija sākumā.

Visi skolotāji ir un būs pretimnākoši, atbalstot ikvienu audzēkni un viņa ģimeni, izskatot arī jūsu idejas un priekšlikums!
Mēs ticam, ka visas problēmas (ja tās vispār ir problēmas), ir atrisināmas! Zvaniet, rakstiet, jautājiet, stāstiet… :)