Skolas 55 gadu jubileja un salidojums

Draudzības koncerts ar Sējas Mūzikas un mākslas skolu

DZĪVE KĀ KOŠUMS_”Klusā daba un mūzika”

“Klusā daba un mūzika” – šī gada tēma IX Mārtiņa Freimaņa konkursam “Dzīve kā košums”. Saulkrastu un Zvejniekciema mākslas nodaļu 14 audzēkņi savu skolotāju Rasas Grāmatiņas, Māras Alenas un Lilitas Rihteres vadībā radījuši darbus. Kamēr konkursa darbu izstāde Aizputē vēl top, ar dažiem darbiem padalāmies jau tagad.

Saņēmām pateicību no XI Starptautiskā bērnu un jauniešu miniatūru konkursa organizatoriem Lietuvā par 12 mūsu audzēkņu piedalīšanos, izcilajiem darbiem un ilggadīgo sadarbību.
Konkurss norisinās jau 11. gadu, priecējot gan ideju, gan tehniku – grafikas un glezniecības jomā!
Februārī tiks izveidots darbu katalogs, ko saņemsim pa pastu, tad varēsim parādīt konkursa darbus plašāk.
Tikmēr priecājamies un sveicam mūsu skolas Zvejniekciema mākslas nodaļas 2.kursa audzēkni Ameliu Annu Esīti un skolotāju Janu Plankāju ar godam pelnītajām ATZINĪBĀM!

Zvejniekciema mākslas nodaļa startē apjomīgā konkursā “Mantojums”

Konkursu organizēja Latvijas Nacionālais kultūras centrs, un tajā piedalījās praktiski visi Zvejniekciema mākslas nodaļas audzēkņi skolotāju Māras Alenas un Janas Plankājas vadībā. Pieteikšanās tam noslēgusies 12. janvārī.

Vairāk par mūsu MANTOJUMA projektu VJMMS Facebok šeit:

Un atkal par VJMMS talantiem. Laura un Lāsma!

Ja audzēkņu un pedagogu mūzikas talanti, darbaspējas, labās ambīcijas vienojas kopīgu mērķu sasniegšanai, tad likumsakarīgi, ka saņemam atkal un atkal jaunas priecīgas, iedvesmojošas ziņas no konkursu organizatoriem!

Jaunais gads vēl nebija slieksnim pārkāpis, kad saņēmām ziņas un divus skaistus diplomus par spožiem sasniegumiem mūzikā – mūsu skolotājas Tamāras Āriņas audzēknes Laura Sofija Bērziņa ieguvusi Grand Prix, bet Lāsma Mikilpa-Mikgelba1.vietu III Starptautiskajā konkursā “Ziemassvētku simfonija”. Attālināto konkursu kopīgi organizēja mūzikas izglītības kolēģi no Kazahstānas, Igaunijas un Lietuvas. Laura konkursam bija sagatavojusi F.Šūberta Skerco, bet Lāsma – J.Ivanova Prelūdiju.

Priecājamies par kārtējām uzvarām un apsveicam Lauru Sofiju Bērziņu, Lāsmu Mikilpu-Mikgelbu un skolotāju Tamāru Āriņu!

No sirds pateicamies audzēkņu ģimenēm par iesaisti un sadarbību!

Noslēgusies Valsts konkursa 1. kārta!

Skolā 2023. gada decembrī notika Valsts konkursa sitaminstrumentu un pūšaminstrumentu spēlē I kārta.

II kārtai skolas žūrija izvirzīja

sitaminstrumentu spēles audzēkni Renāru Loginu un Andžu Tālutu,

pūšaminstrumentu spēles saksofona spēles audzēkni Martinu Goldmani un flautas spēlē audzēknes Sabīni Mikilpu-Mikgelbu un Egiju Rozīti-Žagariņu.

Paldies audzēkņiem un viņu skolotājiem Aivai Zaubergai, Miervaldim Lejam un Sigvardam Dižajam par darbu! Veiksmes noslēdzošajā 2. kārtā!

Ziņas no Toruņas grafikas biennāles

Gada nogales pateicība par radošumu un iesaisti Saulkrastu mākslas nodaļas audzēknēm Deborai Vilemsonei,
Rasai Kalbergai, Sofijai Itai Veismanei, Amandai Dubovskai un Paulai Bērziņai – 23.starptautiskā grafikas konkursa dalībniecēm! Skolotājs Ansis Butnors.
Saņemts skaists Diploms un darbu katalogs no Polijas, Toruņas!
Tā turpināt!

Gada nogales koncerti. Laipni aicināti!

Kad zvaigznītes iededz zvaigznītes

Šogad Ziemassvētku gaidīšanas laikā Saulkrastu novada pašvaldības ēkas logus izgaismo svētku zvaigznes, kas iedegtas ar mūsu mūzikas skolas mazāko izcilnieku rokām. Mierpilnu svētku gaidīšanas laiku!