JAUNU AUDZĒKŅU UZŅEMŠANA

Paulas Zanderes sasniegums starptautiskā konkursā Itālijā

Jūlijā saņemta priecīga un pagodinoša ziņa no Itālijas – 1. saksofona klases audzēkne Paula Zandere ieguvusi 1.vietu starptautiskā jauno mūzikas izpildītāju konkursā “Prometheus”! Par sasniegumu pa pastu saņemts Diploms, medaļa un pat uzvarētājas kauss. Paulas skolotājs Miervaldis Leja, koncertmeistare Beata Geka. Apsveicam!

Konkursam Paula sagatavoja un ierakstīja divus pasaulē zināmus tradicionālās meksikāņu un amerikāņu skaņdarbus – “La Cucaracha” un “House of the Rising Sun” (“Austošās saules nams”).

Sabīnei Mikilpai-Mikgelbai jauns sasniegums

Kārtējā ziņa par mūsu jaunās flautistes Sabīnes Mikilpas-Mikgelbas izcilu sasniegumu, šoreiz – IX Starptautiskajā konkursā “Pavasara mūzika” Kazahstānā.
Iegūta 1.vieta!
No sirds apsveicam Sabīni, viņas skolotāju Aivu Zaubergu un koncertmeistaru Andi Bahmani!
Pateicamies par veiksmīgo sadarbību Sabīnes vecākiem.
Priecājamies un lepojamies! 🌞

Jauni sasniegumi pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem

Mūsu audzēkne Sabīne Mikilpa-Mikgelba (Flautas spēles 4. klase), veiksmīgi piedaloties Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles konkursā “Naujene WIND 2022”, ieguvusi 2.vietu!
Sirsnīgi apsveicam Sabīni un viņas skolotāju Aivu Zaubergu, kā arī koncertmeistaru Andi Bahmani!
Konkursā atskaņotie skaņdarbi – Ž.Metallidi Leļļu deja un A.Grandāna Fantāzija par latviešu tautas dziesmu tēmām.
Sabīnes priekšnesums šeit:
Konkursā piedalījās arī saksofona klases audzēknis Martins Oinaskovs (saksofona spēli apgūst pirmo gadu), un klarnetes klases audzēknis Gusts Ozoliņš-Karlsons. Apsveicam ar veiksmīgo piedalīšanos un iegūtajiem Diplomiem!
Abu pedagogs ir Miervaldis Leja, koncertmeistare Beata Geka.
Pateicamies par sadarbību kultūras namam “Zvejniekciems”!
Gusta Ozoliņa-Karlsona priekšnesums šeit:
Martina Oinaskova priekšnesums šeit:

Mūsu skolas audzēkņu darbi Parīzē

Arī šogad startējām UNESCO mākslas konkursā Parīzē. Saņemtā informācija apliecina, ka 14 audzēkņu darbi izvirzīti izstādei un 9. martā darbu vērtēšanu uzsākusi žūrija.

Turam īkšķus un ar darbu izstādīšanu Francijā apsveicam Keitu Birzgali, Mārtiņu Grigali, Aleksandru Geku, Ulriku Spulli, Rūtu Siliņu, Šarloti Firstu, Emīliju Leilu Mullu, Samantu Pāvulāni, Rēziju Ružu, Laumu Gravu, Dināru Sandiju Abasovu, Emīliju Gļebu, Albertu Mukānu un Lieni Vagu!!!

Dažiem tā jau ir ikgadējā dalība izstādē ārpus Latvijas, bet citiem – pirmā! Tā turpinām :)

Audzēkņu skolotāji – Rasa Grāmatiņa, Ansis Butnors, Māra Alena, Lilita Rihtere. Paldies par darbu!

Valsts Kultūrkapitāla fondam iesniegto projektu atbalsts saņemts arī 2022. gadā

Arī 2022. gadā mūsu skola sagatavoja un Saulkrastu novada pašvaldība iesniedza divus mērķprogrammu projektus Valsts Kultūrkapitāla fondam. Līdz šim atbalstīti jau 14 VKKF iesniegtie skolas projekti.

Mākslas izglītības materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai iesniegts projekts

“Papildinājums gobelēnu un grafikas darbiem un ekspozīcijām Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolā”, bet mūzikas izglītības materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai iesniegts projekts

“Flautas Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas specialitātes, ansambļu darbam, koncertēšanai”.

Projektu mērķis ir nodrošināt mūzikas un mākslas izglītības izcilību un starptautisku konkurētspēju, kvalitatīvu izglītību, veidojot un uzlabojot izglītības iestādēm nepieciešamo materiāli tehnisko bāzi.

Abu projektu realizāciju VKKF atbalstījis ar 2800 euro. Projektus līdzfinansē arī Saulkrastu novada pašvaldība. Projektu ietvaros iegādāsimies piecas augstas kvalitātes flautas, grafikas darbu horizontālo presi un stabilu galdu preses darbībai, galda vertikālās un horizontālās stelles, rāmjus izstāžu noformēšanai, krāsniņu mazo keramikas

darbu apdedzināšanai, batikas u.c. darbiem.

Paldies par atbalstu un mūsu izglītības pilnveides iespējām!

No 7. janvāra mēs atkal strādājam klātienē!

Ievērojot piesardzību, mūsu mūzikas un mākslas izglītība atkal notiek klātienē! Lai mums izdodas! :)

Sekojiet informācijai Whatsapp grupās un e-klasē.

Daudz laimes mūsu Latvijas dzimšanas dienā!

Noslēgušies divi mērķprojekti un iegādāts moderns aprīkojums

Noslēgušies divi Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas (VJMMS) sagatavotie un konkursa kārtībā Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) atbalstītie mērķprojekti: “Moderns aprīkojums dizaina grafikai VJMMS” un “Instrumentu un skaņu, gaismu aprīkojums VJMMS specialitātes, ansambļu darbam, koncertēšanai.”
Mākslas izglītībā audzēkņi turpmāk darbosies ar “Wacom” planšetēm, gaismas planšetēm, izmantojams arī jaunais gaismas galds. Jaunais aprīkojums ļaus iepazīt jaunās tehnoloģiskās iespējas un mācīties lietot aprīkojumu dažādiem mērķiem, veikt pētnieciskos uzbūves, kustības, apjoma, konstrukcijas radošos uzdevumus dažādos mācību priekšmetos – zīmēšanā, grafikā, kompozīcijā, dizainā, plenēra praksē, animācijā.
Mūzikas izglītībā iegādāti instrumenti un aprīkojums individuālajai un ansambļu muzicēšanai – digitālās klavieres, elektriskā, akustiskā un basa ģitāras, gaismas prožektori, skaņu mikserpults, mikrofoni, zvanga. Audzēkņu interesēm, pedagogu, vecāku vēlmēm atbilstošs aprīkojums – jaunas iespējas ansambļu darbam, koncertdarbībai, jaunām radošām izteiksmēm, savstarpējai sadarbībai un publicitātei.
Paldies VKKF par abu projektu atbalstu un Saulkrastu novada pašvaldībai par projektu līdzfinansējumu!

VJMMS 1. septembris!

Tiekamies ar
  • Mūzikas nodaļas audzēkņiem 1. septembrī plkst. 17.00 Zvejniekciemā, Ostas ielā 15, skolas pagalmā.
  • Zvejniekciema mākslas nodaļas audzēkņiem – 2. septembrī plkst. 15.00 Zvejniekciema kultūras namā, Zvejniekciemā, Atpūtas ielā 1b
  • Saulkrastu mākslas nodaļas audzēkņiem – 3. septembrī plkst. 15.00 Saulkrastu novada domes pagalmā, Saulkrastos, Raiņa ielā 8.