Jaunumi, sasniegumi martā

Martā vairāki mūsu audzēkņi, mācoties attālināti, veiksmīgi sagatavojuši skaņdarbus konkursiem.

Ģitāras klases audzēkne Rita Lankmane (skolotājs Justs Liepiņš) 31. martā piedalījās jauno ģitāristu konkursā “Kur ta’ tu nu biji?” Mārupē.

Flautas klases audzēkne Lita Borisova (skolotāja Aiva Zauberga, koncertmeistars Andis Bahmanis)  piedalījās Starptautiskajā Marka Rotko Mūsdienu mūzikas jauno izpildītāju konkursā Daugavpilī. Konkursā, kurā startēja 350 jaunie mūziķi no Vācijas, Kanādas, Izraēlas, Somijas, Portugāles, Polijas, Indijas u.c. valstīm, iegūta 3. vieta!

Kokles klases audzēkne Monika Mihailova (skolotāja Anita Viziņa-Nīlsena) piedalījās divos konkursos – VIII Starptautiskajā dažādu žanru konkursā “Pavasara mūzika” Nursultanā, Kazahstanā, un IV Starptautiskajā tautas mūzikas konkursā “Zelta grauds” Ukrainā. Kazahstānā, kur piedalījās 9 valstu jaunie mūziķi, iegūta 1. vieta, bet Ukrainā – 3. vieta!

Monika Mihailova ar saņemto diplomu no Kazahstānas

Pašreiz, skolotāja Anša Butnora pieskatīti, top darbi Starptautiskajam grafikas konkursam Lietuvā, savukārt no Trojas, Francijā gaidām ziņas, kā mūsējiem būs veicies UNESCO organizētajā konkursā “Sapnis”.

Mēs lepojamies ar audzēkņiem, kuri šajā sarežģītajā laikā ne tikai strādā labi, bet pat tik labi, lai piedalītos un uzvarētu konkursos! Paldies, skolotāji!

Mūsu darbs gan mūzikas, gan mākslas nodaļās interesentiem skatāms VJMMS fb lapā. Plaši iepazīstinām ar radītajiem mākslas darbiem dažādos mācību priekšmetos, kā arī ar mājas apstākļos tapušajiem skaņdarbiem. Sekojiet!