JAUNU AUDZĒKŅU UZŅEMŠANA 2020./2021. MĀCĪBU GADĀ

KĻŪSTI INTERESANTS PATS SEV UN CITIEM, IEGŪSTOT KULTŪRIZGLĪTĪBU – AUGOT PAR RADOŠU PERSONĪBU!

Gaidām jaunus audzēkņus mūzikas izglītībā –

SAGATAVOŠANAS KLASĒ NO 5 – 6 GADU VECUMA! Iepazīstam nošu rakstu, dziedam, apgūstam kādu no mūzikas instrumentiem.

1. klasē sekojošās specialitātes:
pūšaminstrumentu nodaļā: flauta (no 8 gadu vecuma), saksofons, eifonijs, klarnete (no 9 gadu vecuma),
taustiņinstrumentu nodaļā: akordeons (no 9 gadu vecuma), klavieres (no 7 gadu vecuma),
stīgu instrumentu nodaļā: kokle, ģitāra (no 8 gadu vecuma), vijole (no 7 gadu vecuma),
vokālā nodaļā: koris un solo dziedāšana (no 7 gadu vecuma),
sitaminstrumentu nodaļā (no 8 gadu vecuma).

Programmu ietvaros apgūst specialitātes instrumenta spēli, klavierspēli, mūzikas literatūru un teoriju.

Papildus informācija – 28449184 (direktores vietniece Līga Ķestere)

mākslas izglītībā –

SAGATAVOŠANAS KLASĒ NO 5 – 7 GADU VECUMA! Darbojamies gleznošanā, grafikā, veidošanā u.c.

1. kursā uzņemam no 8 gadu vecuma. Mācību laikā apgūst zīmēšanu, gleznošanu, veidošanu, kompozīciju, praktiskos darbus (dažādas jomas), mākslas valodas pamatus, plenēra un muzeju praksi.

Papildus informācija – 26563226 (direktore Ieva Lazdauska)

Aicinām aizpildīt UZŅEMŠANAS IESNIEGUMU, kas pieejams www.vjmmskola.lv

sadaļā «Par skolu – dokumenti»

AIZPILDĪTOS IESNIEGUMUS PAR UZŅEMŠANU LŪDZAM SŪTĪT SKOLAS LIETVEDEI UZ E-PASTU
anita.bauere@saulkrasti.lv

Uz uzņemšanu – klātienes tikšanos (kad arī iespējams aizpildīt un iesniegt uzņemšanas iesniegumus, ja tas nav darīts līdz tam) ar jauno audzēkņu vecākiem (likumīgajiem aizbildņiem), audzēkņiem aicinām:

tos, kuri iestāsies mūsu skolas

Saulkrastu nodaļās –

pirmdien, 7.septembrī plkst. 17.30 – 19.00 Saulkrastu domes ēkā, cokolstāvā, ieeja no pagalma puses (mākslas nodaļa), vai ieeja no pašvaldības policijas puses (mūzikas nodaļas.)

Tos, kuri iestāsies skolas

Zvejniekciema nodaļās –

otrdien, 8. septembrī plkst. 17.30 – 19.00 Ostas ielā 15, mūzikas skolas ēkā (mūzikas nodaļas), Atpūtas ielā 1b, k/n “Zvejniekciems”, 4.stāvā (mākslas nodaļa).

Topošos mūzikas skolas audzēkņus aicināsim nodziedāt nelielu dziesmiņu (piemēram, tautasdziesmu, vai citu), bet topošos mākslas nodaļas audzēkņus aicināsim uzzīmēt nelielu zīmējumu (visi materiāli uz vietas.)

Laipni gaidīti uzņemšanā!