JAUNU AUDZĒKŅU UZŅEMŠANA 2020./2021. MĀCĪBU GADĀ

Aicinām aizpildīt UZŅEMŠANAS IESNIEGUMU, kas pieejams www.vjmmskola.lv

sadaļā «Par skolu – dokumenti»

Gaidām jaunus audzēkņus mūzikas izglītībā –

SAGATAVOŠANAS KLASĒ NO 5 – 6 GADU VECUMA! Iepazīstam nošu rakstu, dziedam, apgūstam kādu no mūzikas instrumentiem.

1. klasē sekojošās specialitātes:
pūšaminstrumentu nodaļā: flauta (no 8 gadu vecuma), saksofons, eifonijs, klarnete (no 9 gadu vecuma),
taustiņinstrumentu nodaļā: akordeons (no 9 gadu vecuma), klavieres (no 7 gadu vecuma),
stīgu instrumentu nodaļā: kokle, ģitāra (no 8 gadu vecuma), vijole (no 7 gadu vecuma),
vokālā nodaļā: koris un solo dziedāšana (no 7 gadu vecuma),
sitaminstrumentu nodaļā (no 8 gadu vecuma).

Programmu ietvaros apgūst specialitātes instrumenta spēli, klavierspēli, mūzikas literatūru un teoriju.

Papildus informācija – 28449184 (direktores vietniece Līga Ķestere)

mākslas izglītībā –

SAGATAVOŠANAS KLASĒ NO 5 – 7 GADU VECUMA! Darbojamies gleznošanā, grafikā, veidošanā u.c.

1. kursā uzņemam no 8 gadu vecuma. Mācību laikā apgūst zīmēšanu, gleznošanu, veidošanu, kompozīciju, praktiskos darbus (dažādas jomas), mākslas valodas pamatus, plenēra un muzeju praksi.

Papildus informācija – 26563226 (direktore Ieva Lazdauska)

AIZPILDĪTOS IESNIEGUMUS PAR UZŅEMŠANU LŪDZAM SŪTĪT SKOLAS LIETVEDEI UZ E-PASTU
anita.bauere@saulkrasti.lv

Klātienes tikšanos ar jauno audzēkņu vecākiem, audzēkņiem, organizēsim laikā no
27. augusta līdz 4. septembrim.

PRECĪZĀKA INFORMĀCIJA SEKOS!