JAUNĀKĀ INFORMĀCIJA par VJMMS darbību ārkārtas situācijā

Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, no 13.marta līdz 14. aprīlim visās mūzikas un mākslas skolās klātienes mācību process tiek pārtraukts!

Skola  mācībām tiek slēgta. Tiek atceltas arī visas ieskaites  un mācību koncerti, kuru norise bija plānota līdz 14. aprīlim.

Sekosim informācijai par citām iespējamām izmaiņām.

Lai mācību procesu varētu turpināt attālināti, aicinām vecākus sazināties ar mācību priekšmetu skolotājiem.

Par visiem neskaidrajiem jautājumiem atbildes sniegs skolas administrācija, tālr. 26563226, 28449184.

Laiku pavadīsim radoši un atbildīgi, – var uzturēties svaigā gaisā, bet maksimāli ierobežojam sabiedrisko vietu apmeklējumus, atsakāmies no saviesīgiem pasākumiem pat draugu un paziņu lokā!