Decembrī – koncerti Ziemassvētku noskaņās

Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola Ziemassvētku gaidīšanas laikā aicina uz vairākiem audzēkņu koncertiem Saulkrastu novada domes zālē un arī Ādažos!

Sestdien, 14. decembrī plkst. 12.00 ielūdz jaunie pianisti – Ievas un Anda Bahmaņu audzēkņi.

Savukārt svētdien, 15. decembrī plkst. 14.00 ielūdz kora klases skolotāju Ināras Freimanes un koncertmeistares Beatas Gekas audzēkņi. Sagatavota īpaša koncertprogramma “Labo domu Ziemassvētki”.

Ik gadus Vidzemes jūrmalas Mūzikas un Mākslas skolas audzēkņi kopā ar Ādažu Mākslas un mūzikas skolas audzēkņiem vienojas kopīgā jauniešu bigbenda “Neibāde” koncertā. Arī šogad – Ādažu Mākslas un mūzikas skolā, 21. decembrī plkst. 18.00. Audzēkņu pedagogs ir Miervaldis Leja, kurš kopā ar saviem audzēkņiem vienmēr koncertus pārvērš prieka un smaidu pilnā notikumā visiem, īpaši – audzēkņu vecākiem.

Piedalīsies gan valsts un starptautisko konkursu laureāts, Saulkrastu Lielās balvas ieguvējs Kirils Turovs (eifonija spēle), gan jaunais klarnetists, vairāku starptautisku konkursu laureāts Gusts Ozoliņš-Karlsons, gan citi jaunie mūziķi. Arī tie, kuri savas mūzikas mācības uzsākuši tikai pirms trīs mēnešiem!

Visi mīļi gaidīti!