Darbs mākslas un mūzikas nodaļās 26.-30.10.2020. Saulkrastos uz Zvejniekciemā

CIENĪJAMIE VECĀKI!

PĒC CEĻOJUMIEM ĀRPUS LATVIJAS, JA TIE VEIKTI BRĪVLAIKA NEDĒĻĀ, AICINĀM IEVĒROT NOTEIKTO – MŪZIKAS UN MĀKSLAS NODARBĪBAS NEAPMEKLĒT (informējot vadību, skolotājus)!

SKOLU NAV JĀAPMEKLĒ ARĪ AR ELPCEĻU SASLIMŠANĀM – KLEPU, IESNĀM, KĀ ARĪ  AR TEMPERATŪRU, GALVAS SĀPĒM, CITĀM SASLIMŠANAS PAZĪMĒM!

Ievērojot  noteikto veidu, kādā valstī var notikt profesionālās ievirzes izglītība (saskaņā ar 2020. gada 20.oktobra veiktajiem MK noteikumu Nr. 360 grozījumiem), kā arī īpašos apstākļus – atbildīgu piesardzību infekcijas izplatības ierobežošanai, no 26. oktobra līdz 30. oktobrim

• Saulkrastu mākslas nodaļa strādās īpašos laikos, kopā darbojoties tikai vienas Saulkrastu vidusskolas klases audzēkņiem! Stundu saraksti un stundu laiki iesūtīti WhatsApp grupās.
  • Zvejniekciema mākslas nodaļa klātienē strādās tikai ceturtdien, 29. oktobrī pie skolotājas Janas Plankājas, un tikai tie 1.-4 kursa audzēkņi, kuri vienlaikus ir Zvejniekciema vidusskolas 2. un 3. klases audzēkņi. Stundu norises laiki atšķirīgi, pēc klašu principa, iesūtīti WhatsApp grupās.
  • Audzēkņiem, atbilstoši Zvejniekciema vidusskolas 4.-9. klasei, klātienes stundas nenotiek, darbs notiek attālināti.
  • Sagatavošanas klases mākslā ne Zvejniekciema, ne Saulkrastu mākslas nodaļās nenotiek.

________________________________________________

• Saulkrastu mūzikas nodaļas individuālās stundas notiek bez izmaiņām, saskaņā ar iepriekšējo stundu sarakstu. Grupu stundas notiek pēc Saulkrastu vidusskolas klašu principa, precīzāka informācija, sazinoties ar skolotājiem personiski.
  • Zvejniekciema mūzikas nodaļas individuālās stundas, atbilstoši Zvejniekciema vidusskolas 1.- 3. klasei, notiek klātienē, pēc iepriekšējā stundu saraksta.
  • Individuālās stundas audzēkņiem, atbilstoši Zvejniekciema vidusskolas 4. – 6. klasei notiek attālināti.
  • Individuālās stundas audzēkņiem atbilstoši Zvejniekciema vidusskolas 7. – 9. klasei notiek dažādi, katrā atsevišķā gadījumā sazinoties ar specialitātes skolotāju.
  • Sagatavošanas klases individuālās mūzikas stundas var notikt, vecākiem katrā atsevišķā gadījumā sazinoties ar specialitātes skolotāju.
  • Grupu stundas notiek, tikai ievērojot Zvejniekciema vidusskolas klašu principu. Klātienē – 1.-3. klases audzēkņiem, pārējiem – attālināti. Precīzāka informācija mūzikas audzēkņu WhatsApp grupās.

Informācija par mācību darbu no 2. līdz 6. novembrim sekos!