Darbs mākslas un mūzikas nodaļās 02.-06.11.2020. Saulkrastos uz Zvejniekciemā

CIENĪJAMIE VECĀKI!

PĒC CEĻOJUMIEM ĀRPUS LATVIJAS AICINĀM IEVĒROT – NOTEIKTO LAIKU MŪZIKAS UN MĀKSLAS NODARBĪBAS NEAPMEKLĒT. SKOLU NAV JĀAPMEKLĒ ARĪ, JA ESIET KONTAKTPERSONAS AR SASLIMUŠAJIEM STATUSĀ (visos gadījumos – informējot vadību, skolotājus)!

SKOLU NAV JĀAPMEKLĒ ARĪ AR ELPCEĻU SASLIMŠANĀM – KLEPU, IESNĀM, KĀ ARĪ  AR TEMPERATŪRU, GALVAS SĀPĒM, CITĀM SASLIMŠANAS PAZĪMĒM!

Ievērojot  noteikto veidu, kādā valstī var notikt profesionālās ievirzes izglītība (saskaņā ar 2020. gada 27.oktobra veiktajiem MK noteikumu Nr. 360 grozījumiem), kā arī īpašos apstākļus – atbildīgu piesardzību infekcijas izplatības ierobežošanai, no 2. novembra līdz 6. novembrim.

• Saulkrastu mākslas nodaļa joprojām strādās īpašos laikos, kopā darbojoties tikai vienas Saulkrastu vidusskolas klases audzēkņiem! Stundu saraksti un stundu laiki iesūtīti WhatsApp grupās un vecāku e-pastos.
  • Zvejniekciema mākslas nodaļa klātienē strādās tikai tie 1.-7. kursa audzēkņi, kuri vienlaikus ir Zvejniekciema vidusskolas 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8. un 9. klases audzēkņi. Stundu norises laiki atšķirīgi, pēc klašu principa, iesūtīti WhatsApp grupās un vecāku e-pastos.
  • Audzēkņiem, atbilstoši Zvejniekciema vidusskolas 3. klasei, klātienes stundas nenotiek, darbs notiek attālināti.
  • Sagatavošanas klases mākslā ne Zvejniekciema, ne Saulkrastu mākslas nodaļās nenotiek.

________________________________________________

• Saulkrastu mūzikas nodaļas individuālās stundas notiek bez izmaiņām, saskaņā ar iepriekšējo stundu sarakstu. Grupu stundas notiek pēc Saulkrastu vidusskolas klašu principa, precīzāka informācija, sazinoties ar skolotājiem personiski.
  • Zvejniekciema mūzikas nodaļas individuālās stundas, atbilstoši Zvejniekciema vidusskolas 1., 2., 4., 5., 6., 7., 8., 9. klasei, notiek klātienē, pēc iepriekšējā stundu saraksta.
  • Individuālās stundas audzēkņiem, atbilstoši Zvejniekciema vidusskolas 3. klasei notiek attālināti.
  • Grupu stundās nepiedalās tie audzēkņi, kas mācās Zvejniekciema vidusskolas 3. klasē. Šiem audzēkņiem darbs notiek attālināti.
  • Sagatavošanas klases individuālās mūzikas stundas var notikt, vecākiem katrā atsevišķā gadījumā sazinoties ar specialitātes skolotāju.

Informācija par mācību darbu no 9. līdz 13. novembrim sekos!