Apsveicam un lepojamies ar panākumiem!

Aprīlis atnācis ar ļoti labām ziņām no starptautiskiem jauno mūziķu konkursiem. Skolotājas Anitas Viziņas-Nīlsenas kokles klases audzēkne Monika Mihailova martā attālināti piedalījās divos konkursos – VIII Starptautiskajā dažādu žanru konkursā “Pavasara mūzika” Nursultanā, Kazahstanā, un IV Starptautiskajā tautas mūzikas konkursā “Zelta grauds” Ukrainā. Kazahstānā, kur piedalījās 9 valstu jaunie mūziķi, iegūta 1. vieta, bet Ukrainā – 3. vieta!

Mūsu Ģitāras spēles 4.klases audzēkne Rita Lankmane ieguvusi 2.vietu jauno ģitāristu konkursā “Kur tad tu nu biji 2021” Mārupē!
Ritas skolotājs Justs Liepiņš, atskaņota M. Karkassi “Pastorāle”.

Flautas specialitātes audzēkne Lita Borisova ieguvusi 3.vietu Starptautiskajā M.Rotko mūsdienu mūzikas jauno izpildītāju konkursā Daugavpilī! Konkursā piedalījās 350 jaunie mūziķi no Vācijas, Kanādas, Somijas, Polijas, Izraēlas, Portugāles, Indijas u.c. valstīm. Paldies Litas skolotājai Aivai Zaubergai, koncertmeistaram Andim Bahmanim.

Prieks par audzēknēm un skolotājiem, un protams, par audzēkņu ģimenēm, kurām noteikti šajā attālinātās mūzikas izglītības periodā ir nozīmīga loma!

Mēs lepojamies ar audzēkņiem, kuri šajā sarežģītajā laikā ne tikai strādā labi, bet pat tik labi, lai piedalītos un uzvarētu konkursos! Paldies, skolotāji!

Mūsu darbs gan mūzikas, gan mākslas nodaļās interesentiem skatāms VJMMS fb lapā. Plaši iepazīstinām ar radītajiem mākslas darbiem dažādos mācību priekšmetos, kā arī ar mājas apstākļos tapušajiem skaņdarbiem. Sekojiet!