VJMMS Latvijas 101. gadadienas sarīkojumā Saulkrastos

Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolai, mūzikas nodaļu audzēkņiem un absolventiem bija liels gods piedalīties Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai veltītajā koncertā 2019.gada 17. novembrī Saulkrastu novada kultūras namā “Zvejniekciems”.
Foto – Agnese Kūliņa-Priede.
Apskatāmas arī skolas mākslas nodaļas audzēkņu dizaina, prakses plenēru darbu un diplomdarbu fotogrāfiju ekspozīcijas.
Kultūras nama fasādē bija skatāma Pētera Gertnera veidota video projekcija.
Prieks svinēt svētkus! 🎨🎼

Lietotāja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola attēls.Lietotāja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola attēls.Lietotāja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola attēls.Lietotāja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola attēls.Lietotāja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola attēls.Lietotāja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola attēls.Lietotāja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola attēls.Lietotāja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola attēls.Lietotāja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola attēls.