“Mēs rudenī – 2019” Zvejniekciema mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstāde kultūras namā “Zvejniekciems”

VJMMS Zvejniekciema mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstāde apskatāma Saulkrastu novada kultūras nama “Zvejniekciems” 2.stāva foajē, Zvejniekciemā, Atpūtas ielā 1b, k/n darba laikā.
Laipni aicināti apskatīt, lūdzu!Lietotāja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola attēls.Lietotāja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola attēls.Lietotāja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola attēls.Lietotāja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola attēls.Lietotāja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola attēls.Lietotāja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola attēls.Lietotāja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola attēls.

Lietotāja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola attēls.